Cesta k nám

Jak se k nám dostanete?

Od Prahy


Jeďte po dálnici D8 směrem na Teplice. Na 9 km sjeďte směr Veltrusy a na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem na silnici číslo 0081. Na dalším kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a na křižovatce se silnicí číslo 608 jeďte vpravo směr Veltrusy. Na dalším kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem, a na dalším kruhovém objezdu u rafinerie se otočte zpět a po 100 m odbočte šikmo vlevo na příjezdovou komunikaci k naší společnosti.
 

Od Ústí nad Labem


Na dálnici D8 sjeďte na 18 km směr Mělník a na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem směr Veltrusy. Zde na křižovatce se silnicí číslo 608 odbočte vlevo, směr Veltrusy. Na kruhovém objezdu za mostem přes řeku Vltavu vyjeďte druhým výjezdem. Na dalším kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a po 100 m za kruhovým objezdem odbočte šikmo vlevo na příjezdovou komunikaci k naší společnosti.
 

Od Plzně


Z dálnice D5 sjeďte na pražský okruh směrem na letiště a město Slaný. Pokračujte po pražském okruhu na silnici směr Slaný. U města Slaný na křížení se silnicí číslo 00724 sjeďte vpravo. Na křižovatce odbočte vlevo na silnici číslo 00724, směr Slaný. Na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem směrem na Mělník. Na křižovatce odbočte vpravo na silnici číslo 16. Na kruhovém objezdu sjeďte vpravo směr Veltrusy. Zde na křižovatce se silnicí číslo 608 odbočte vlevo, směr Veltrusy. Na kruhovém objezdu za mostem přes řeku Vltavu vyjeďte druhým výjezdem. Na dalším kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a po 100 m za kruhovým objezdem odbočte šikmo vlevo na příjezdovou komunikaci k naší společnosti.